Про бренд

Підвіска і аксесуари від Ironman 4×4 забезпечать Вам максимальний комфорт і безпеку при будь-яких дорожніх умовах. Вироби розроблені в Австралії і мають дистриб’юторську мережу по всьому світу. Всі розробки Ironman 4×4 випробовувалася на австралійських полігонах — найсуворіших дорожніх полігонах світу. Продукція успішно продається в понад 120-ти країнах світу. Протягом більше 50 років клієнти довіряють Ironman 4×4 за оптимальне співвідношення ціни і якості.

Спочатку компанія була створена в 1958 році в м. Мельбурні як завод з виробництва деталей підвіски під назвою Jacob Spring Works (JSW). У 1982 році компанія орієнтує свої виробництва на розробку ресорних і кручених пружин для легкових автомобілів, вантажівок, автобусів і позашляховиків. Незабаром JSW стала відомою у всьому світі як виробник і постачальник деталей підвіски. У 1988 році JSW починає випуск пружин і деталей підвіски під маркою Ironman 4×4 у відповідь на зростаючу популярність автомобілів-позашляховиків, визнаючи, що стандартні системи підвіски не в змозі справлятися з додатковим навантаженням, створюваними сучасними силовими бамперами, лебідками і додатковими паливними баками. Керуючись вибуховим підвищенням попиту на позашляховики, у 2004 році Ironman 4×4 швидко розширює асортимент своєї продукції, щоб задовольнити попит власників автомобілів-всюдиходів, які шукають рішення, що дозволяють їм легко пересуватися по бездоріжжю з встановленими аксесуарами, такими як лебідки, силові бампери, силові підніжки і іншим навісним обладнання.

В даний час величезний континент Австралії служить ідеальним полігоном для випробування Ironman 4×4 продукції. Як для мандрівника, що шукає пригод на пересіченій місцевості, так і для простого водія, що везло дітей до школи в околицях передмістя, Ironman 4×4 може запропонувати однаково вища співвідношення ціни і якості. Ironman 4×4 пропонує вигідні цінові рішення для всіх секторів автомобільної промисловості. Багато військових організації в усьому світі визнали якість проектування і виробництва продукції Ironman 4×4.

Не помилилися у своєму серйозному рішенні вибору і світові професійні команди автогонщиків, що успішно завершили ралі Париж-Дакар завдяки підвісці для спорту від Ironman 4×4. Вся продукція Ironman 4×4 зосереджена на чотирьох складах Австралії: у Мельбурні, Ньюкаслі, Брісбені і Перті. Усі склади обладнані комп’ютерною мережею і пов’язані з центральним офісом у Мельбурні.